Херсонська ОВА в трійці лідерів за середньою зарплатою у лютому

Херсонська, ОВА, в трійці, лідерів. за середньою, зарплатою, у лютому
Херсонська ОВА увійшла у трійку лідерів серед обласних адміністрацій за середньою зарплатою у лютому.

Міністерство фінансів України опублікувало щомісячні дані про оплату праці у державних органах. Варто зауважити, що порівняно з січнем у лютому майже всі органи перейшли на нову, грейдову систему оплати праці. Тому простежується ріст середнього рівня оплати праці. Зауважується , що на рівень середньої заробітної плати впливають такі одноразові виплати як компенсація за невикористану відпустку, допомога на оздоровлення, вихідна допомога при звільненні тощо.

"Мінфін і надалі забезпечуватиме прозорість бюджетних видатків, зокрема на оплату праці, і водночас закликає всі державні органи використовувати наявні ресурси з максимальною ефективністю", ‒ прокоментував заступник Міністра фінансів Роман Єрмоличев.

У лютому 2024 року працівники Херсонської обласної військової адміністрації в середньому отримали 40 тисяч 700 гривень.

На першому місці — Донецька ОВА, там середня зарплата складає 50 тисяч 500 гривень. На другому місці — Луганська область із середньою зарплатою у 45 тисяч 300 гривень.


© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: khersonci08@gmail.com, контактиархівТеатр Куліша - Херсон