Втричі більше площі посівної в цьому році на Херсонщині

Херсонська, область, Херсон, Херсонщина, Втричі, більше, посівної
Агропідприємства та фермери Херсонщини обробляють землю, проводять посівну.

Цьогоріч загальна посівна площа сільськогосподарських культур на деокупованій Херсонської області очікується в межах 153 тисячі гектарів землі. Площі втричі перевищують показник минулого року. Це стало можливим завдяки інтенсивному розмінуванню полів.

Агропідприємства та фермерські господарства області, не зважаючи ні на що, обробляють землю та проводять посівну. Найбільше є ячменю, гороху та льону. До засіяної озимини додаються ярі зернові, зернобобові та технічні культури, а також кавуни, дині та овочі. Прогнозовані площі втричі перевищують показник минулого року.

"Це стало можливим завдяки інтенсивному розмінуванню полів. 40% сільськогосподарських угідь на правобережжі нині розміновано. Це 206 тисяч гектарів. Щодня більше тисячі саперів працюють над тим, щоб зробити Херсонщину безпечнішою. За рік кількість залучених вибухотехніків зросла в 10 разів. Дякую керівництву держави за підтримку у цьому питанні", — сказав заступник начальника ОВА Дмитро Бутрій.
© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: khersonci08@gmail.com, контактиархівТеатр Куліша - Херсон