Плата за землю поповнила місцеві бюджети Херсонщини на 56,8 мільйонів гривень

З початку 2014 року місцеві бюджети Херсонщини отримали понад 56 мільйонів гривень у вигляді податку за користування головним багатством держави – землею.

На обліку в територіальних підрозділах Головного управління Міндоходів у Херсонській області перебуває 5100 юридичних осіб - землекористувачів та 400000 приватних підприємців і громадян.

За податковими деклараціями з плати за землю річні суми нарахувань на 2014-й рік складають понад 173 мільйони гривень, що свідчить про поступальний розвиток даного процесу.

З метою формування повного обліку платників земельного податку та орендної плати за землю фахівці територіальних органів доходів і зборів проводять постійний моніторинг та звірки із суб'єктами інформаційного обміну. Це дозволяє визначити сільгоспників, які отримали та використовують землю, але сплачувати податки не поспішають. Тож, слід пам'ятати: земля-годувальниця – одне з головних багатств нашого таврійського краю.

Прес-служба Головного управління
Міндоходів у Херсонській області

© 2022 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів