Дванадцять мешканців Херсонщини задекларували мільйонні доходи

мільйонери, доходи, податкова
На Херсонщині з 1 січня 2022 року розпочалася кампанія декларування доходів громадян, одержаних у 2021 році.

За інформацією управління податкового адміністрування фізичних осіб Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі, наразі на Херсонщині подано 451 податкову декларацію про майновий стан і доходи, отримані у 2021 році, згідно з якими громадяни задекларували загальний дохід у сумі 56,2 млн гривень.

Мільйонні доходи, а це близько 32 млн гривень, задекларували 12 громадян. До сплати в бюджет визначено майже 2 млн гривень податку на доходи фізичних осіб, що на півмільйона гривень більше, ніж за такий період минулого року.

Головне управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі нагадує, що суму податкового зобов’язання, зазначену в поданій річній декларації, необхідно сплатити до 01 серпня 2022 року.

Запрошуємо жителів Херсонщини долучитися до кампанії декларування і прозвітувати про доходи, отримані в минулому році. Подання декларації про майновий стан і доходи – обов’язок кожного громадянина. Від нього залежить економічний розвиток нашого регіону і держави вцілому.
© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: khersonci08@gmail.com, контактиархівТеатр Куліша - Херсон