У Херсоні погані звички приносять гарні доходи

земля, доходи, податок
З початку цього року акцизний податок на роздрібний продаж алкоголю й тютюнових виробів приніс Херсонській територіальній громаді понад 85 мільйонів гривень, пише Голос України.

Погані звички споживачів приносять гарний дохід місцевій скарбничці. Лише з початку цього року акцизний податок на роздрібний продаж алкоголю й тютюнових виробів приніс Херсонській територіальній громаді понад 85 мільйонів гривень (він до її бюджету зараховується повністю, нагадали у прес-службі ГУ ДПС Херсонщини, АР Крим та Севастополя).

До того ж ці відрахування стабільно зростають - порівняно з минулим роком вони збільшилися на 8 мільйонів гривень. Але так відбувається далеко не з усіма фіскальними платежами, за рахунок яких живе громада.

Скажімо, плата за землю протягом того ж періоду у Херсоні знизилася на 3,5 мільйона гривень (до 95,4 млн грн). От і думай: чи то земельки в нас поменшало, чи то охочих торгувати горілкою й цигарками побільшало?
© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: khersonci08@gmail.com, контактиархівТеатр Куліша - Херсон