Херсонські «спрощенці» збагатили місцеву скарбницю на 25 мільйонів гривень

25 мільйонів гривень єдиного податку сплатили Херсонські «спрощенці» за три місяці поточного року. Це на 1,3 млн. грн. більше порівняно з відповідним періодом минулого року.

Сьогодні на Херсонщині 19 тисяч підприємців малого бізнесу обрали першу та другу групи спрощенки, понад 5 тисяч осіб працюють на третій та п'ятій групах.

Зазначені дані свідчать, що нині діюча модель спрощеної системи оподаткування сприяє пожвавленню малого та середнього бізнесу. Зокрема, при реєстрації власної справи платникам більше не потрібно звертатися до органів Міндоходів для взяття на облік. Достатньо подати відповідні документи державному реєстратору. Крім того, відтепер спрощена й сама процедура реєстрації і проходить вона за принципом «єдиного вікна». Такі спрощення дозволяють суттєво скоротити документообіг і час бізнесменів.

Водночас, нагадуємо: платники єдиного податку першої і другої груп сплачують єдиний податок шляхом здійснення авансового внеску не пізніше 20 числа (включно) поточного місяця (п.295.1 ст.295 ПКУ), платників єдиного податку третьої та п'ятої груп - протягом 10 календарних днів після граничного строку подання податкової декларації за податковий (звітний ) квартал (відповідно до п.295.3 ст. 295 ПКУ).

ГУ Міндоходів у Херсонській області

© 2023 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архівТеатр Куліша, Херсон