Для таврійського довкілля платники Херсонщини перерахували 1,6 млн. грн.

Для таврійського довкілля платники Херсонщини перерахували 1,6 млн. грн.
За два місяці поточного року саме на таку суму поповнили казну платники екологічного податку Херсонщини.

З них до бюджетів місцевого самоврядування та обласного бюджету надійшло 742,2 тис.грн. Більше половини загальних надходжень податку по області надійшло від платників м.Херсона - 412,0 тис.грн. та Каховської ОДПІ - 92,1 тис.грн або 12,4%.

«Екологічний податок залишається основним джерелом фінансування заходів, спрямованих на захист навколишнього середовища та раціональне використання природних ресурсів. А підприємницька спільнота Херсонщини свідомо дбає про екологічну безпеку та збереження унікальної природи нашого таврійського краю»,- підкреслила начальник Головного управління Міндоходів у Херсонській області Галина Трибунська.

Слід звернути увагу, що з 1 січня поточного року змінився розподіл надходжень податку між бюджетами відповідно до Бюджетного кодексу України:

• у місцевих бюджетах залишається 35 відсотків екологічного податку (було 47 відсотків), у тому числі: до сільських, селищних, міських бюджетів - 25 відсотків, обласних бюджетів - 10 відсотків;

• до державного бюджету надходить 65 відсотків (було 53 відсотка).

Прес-служба Головного управління Міндоходів у Херсонській області

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів