У цьому році на Херсонщині розпочали діяльність 669 підприємців

За два місяці 2014 року перелік підприємств та фірм, що здійснюють діяльність на Херсонщині, поповнився на 669 суб'єктів господарювання. З них 166 – юридичних та 503 – фізичні особи – підприємця. Порівняно з аналогічним періодом минулого року кількість новостворених суб'єктів господарювання збільшилася на 20 суб'єктів.

«Це підтверджує те, що зусилля, спрямовані на підтримку підприємницької ініціативи, спрощення процедури реєстрації платників ПДВ і єдиного податку, не марні. Херсонці прагнуть започатковувати власний бізнес. На таку ж підтримку підприємницької ініціативи громадяни можуть розраховувати і в подальшому», - прокоментував заступник начальник ГУ Міндоходів у Херсонській області Валерій Шмурянов.

В цілому на початок березня 2014 року на Херсонщині обліковується понад 96 тисяч суб'єктів господарювання. Найбільша кількість платників податків або 51% від загальної кількості нараховується у м. Херсоні.

Щодо кількості платників податку на додану вартість, то на початок березня 2014 року в органах Міндоходів області перебуває на обліку 4040 таких платника. З них 88,1% – це юридичні особи, 11,9% платників – фізичні особи суб'єкти підприємницької діяльності.

Нагадаємо, що з 1 січня 2014 року новостворений суб'єкт господарювання може бути добровільно зареєстрований платником ПДВ одразу після його державної реєстрації в автоматичному режимі без відвідування територіальних органів доходів та зборів.

Прес-служба ГУ Міндоходів у Херсонській області

© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: i-atanasov@bigmir.net, контактиархівТеатр Куліша - Херсон