Зросли надходження до місцевих скарбничок Херсонщини

скарбничка, надходження, криза
Схоже, економіка Херсонщини потроху оговтується від коронавірусної кризи. Фіскали краю інформують про тенденцію до упевненого зростання надходжень за низкою важливих податків.

Зокрема, сплати єдиного податку, за яким підприємцям у розпал епідемії надавали пільги, з початку року не впали, а зросли на 26,3 млн грн - до 177,4 мільйона. Суми податку на нерухоме майно, який стабільно поповнює скарбнички громад, в області за цей же період також збільшилися на 16 мільйонів.

На 19 відсотків підскочили й надходження від податку на доходи фізичних осіб. Загалом до місцевих бюджетів з початку року надійшло 1,7 млрд грн - ця сума на 17 відсотків перевищує минулорічний показник, інформує ГУ ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі. Проблема тільки в тому, що у громад після чергового етапу адмінреформи стрімко зростають і витрати на утримання виконавчого апарату, інфраструктури й соціальної сфери, а відтак грошей вистачає не всім.


© 2021 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів