Підприємства Херсонщини почали отримувати допомогу по частковому безробіттю

безробіття, підприємства, допомога

Програма надання допомоги по частковому безробіттю вже почала діяти на Херсонщині. Два виробничих підприємства, які вимушені були скоротити діяльність на період дії карантину, у травні 2021 року вже отримали перші виплати для 54 працівників. За умови, якщо зупинення (скорочення) діяльності на підприємствах будуть тривати, виплати продовжуватимуться.

За словами директора Херсонського обласного центру зайнятості Євгенія ЄРАШОВА програма направлена на підтримку як бізнесу, так і громадян.

«Допомога по частковому безробіттю дозволить людям зберегти роботу, а бізнесу почуватися більш впевнено в майбутньому та відновитись після вимушеного простою, - зазначив керівник обласної служби зайнятості. - Отримати таку допомогу можуть підприємства виробничої сфери незалежно від їх форми власності, організаційно-правової форми та підпорядкування».

До речі, однією із обставин, відповідно до яких підприємство може отримати допомогу по частковому безробіттю, є карантинні обмеження, встановлені Кабінетом Міністрів України.

Допомога може виплачуватися протягом максимального терміну 6 місяців, її розмір не може перевищувати розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб, встановленого законом. На сьогодні така сума складає 2270 грн.

ХОЦЗ

© 2022 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів