На Херсонщині колишнього заробітчанина працевлаштували головним бухгалтером

працевлаштування, лісгосп, скадовськ
У середині березня до сектору рекрутингу Скадовської районної філії Херсонського обласного центру зайнятості у телефонному режимі звернувся скадовчанин Сергій Саврадим за допомогою в працевлаштуванні. Чоловік повідомив, що нещодавно повернувся із закордонних заробітків та перебуває в режимі самоізоляції, але вирішив якнайшвидше знайти постійну роботу на батьківщині.

Рекрутери миттєво розпочали підбір вакансій відповідно до його освіти та досвіду роботи. Із запропонованих пан Сергій зупинився на вакансії головного бухгалтера державного підприємства «Скадовське досвідне лісомисливське господарство», адже чоловік вже мав досвід роботи головного бухгалтера та добре знав всі тонкощі такої відповідальної посади.

Фахівці центру зайнятості організували шукачу роботи зустріч з роботодавцем. Сергій вдало пройшов співбесіду та з 7 квітня приступив до своїх професійних обов’язків на підприємстві. За результатами ефективно проведеної роботи до скарбнички сектору рекрутингу Скадовської філії ХОЦЗ додалося ще одне вдале працевлаштування.

© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: i-atanasov@bigmir.net, контактиархівТеатр Куліша - Херсон