До визначеного президентом терміну побудови мосту в Херсоні залишилося півмісяця

міст, шляхопровід, будівництво
В Херсоні ударними темпами триває будівництво шляхопроводу (мостопереходу) «ХБК-Таврійський». Підрядною організацією ПрАТ «Укратоменергобуд» вже здійснено основний об'єм передбачених проєктом робіт на парних опорах з 1-ї по 11-ту. Крім цього, перенесено газову инфраструктуру і кабелі зв’язку з території будівництва та здійснено ще цілий ряд домоміжних та супутніх робіт. Наразі продовжується бетонування та армування верхніх елементів силових конструкцій мосту та виготовлення підпірних стін.

Голова Херсонської облдержадміністрації Сергій КОЗИР тримає питання будівництва мосту під особистим контролем, оскільки це завдання Президента України Володимира ЗЕЛЕНСЬКОГО, повідомляє Херсонська ОДА.

Нагадаємо, попередній очільник Херсонщини Юрій ГУСЄВ обіцяв, що перша черга мостопереходу буде добудована до 1 травня 2021 року. Саме таке завдання поставив президент під час візиту до Херсона у серпні 2020 року. До наміченого терміну залишається 17 днів.

За ходом будівництва можна спостерігати в онлайн-режимі за посиланням.

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів