В 2021 році на Херсонщині відремонтують 60 кілометрів доріг

дороги, ремонт, будівництво

Реалізація програми Президента Велике будівництво на Херсонщині триває. Цього року, зокрема, продовжується ремонт автошляхів області. В цілому, у 2021 році заплановано відремонтувати 57,5 км доріг загального користування державного значення: 15 автомобільних доріг загального користування місцевого значення протяжністю 50,5 км і 6 вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах протяжністю 7 км.

Наразі на всіх об’єктах роботи вже розпочалися. Заасфальтували і перші 5 км однієї з транспортних артерій Херсонщини Т-22-07/Т-04-03 "Високопілля–Велика Олександрівка–Берислав" у Херсонській області.

Відновлює роботу команда Автостради. Дорожники повністю зняли старе покриття ділянки – відфрезерували 9,4 км зношеного асфальтобетону на всій ширині. У проєкті передбачено відновлення дорожнього покриття, укріплення узбіччя, влаштування належного водовідведення, нових дорожніх знаків, реставрація зупинок громадського траснпорту. Роботи на цій ділянці будуть заверешені за місяць, повідомляє Херсонська облдержадміністрація.

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів