У Херсоні провели рейд по виявленню нелегальних риночних торговців

торгівля, ринки, рейд
1 квітня робоча група за участі представників Херсонського ВП ГУ Нацполіції, управління споживчого ринку міської ради та виконавчого комітету Суворовської районної у м.Херсоні ради здійснила черговий рейд на предмет наявності відповідної державної реєстрації осіб, які здійснюють господарську діяльність на території ОК «Комунальний ринок».

Так, робоча група виявила шістьох осіб без реєстрації. З ними проведено інформаційно-роз’яснювальну роботу та попереджено про адміністративну відповідальність. У результаті складено шість актів обстеження.

Раніше робоча група на цьому ж об'єкті встановила підприємців, які ведуть торгівлю без реєстрації. За результатами рейду двоє осіб виконали рекомендації та зареєструвались як фізичні особи-підприємці.

Провадження господарської діяльності без державної реєстрації як суб'єкта господарювання тягне за собою накладення штрафу від однієї тисячі до двох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією виготовленої продукції, знарядь виробництва, сировини і грошей, одержаних внаслідок вчинення цього адміністративного правопорушення, чи без такої.

© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: i-atanasov@bigmir.net, контактиархівТеатр Куліша - Херсон