Херсонщина розвиватиме туризм спільно з сусідами

херсон, миколаїв, одеса, туризм
Херсонщина, Одещина та Миколаївщина готові спільно працювати у сфері розвитку туристичної галузі Українського Причорномор’я. Відповідний Меморандум було 24 березня підписано у Миколаєві головою Херсонської обласної державної адміністрації Сергієм КОЗИРЕМ, головою Одеської облдержадміністрації Сергієм ГРИНЕВЬЦЬКИМ та очільником Миколаївщини Віталієм КІМОМ.

Предметом Меморандуму є співпраця сторін з метою створення сприятливих організаційних та економічних умов для розвитку туристичного потенціалу областей, раціонального використання туристичних ресурсів, підвищення конкурентоспроможності регіонів на міжнародному туристичному ринку, в тому числі через підтримку пріоритетних напрямів туристичної діяльності, залучення інвестицій у розбудову туристичної інфраструктури та індустрії гостинності, розширення міжрегіонального та міжнародного співробітництва.

Підписанти планують обмінюватися досвідом управлінської діяльності в галузі туризму, всебічно сприяти діяльності суб’єктів туристичної галузі (туристичних фірм, закладів розміщення та оздоровлення, транспортних компаній) та їх співробітництву, у тому числі задля обміну туристичними потоками, створенню спеціалізованих туристичних кластерів, формуванню мережі туристичних продуктів у сфері сільського «зеленого», екологічного, пізнавального, історико-культурного, подієвого, водного, спортивного, гастрономічного та інших видів туризму. Окрему увагу планується приділити розвитку рекреаційної діяльності та лікувально-оздоровчого туризму.

Також області мають намір взаємодіяти в питаннях перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників сфери туризму та курортів, організації семінарів, форумів, круглих столів, конференцій задля обміну професійним досвідом, забезпечення безпеки туристів, підвищення якості надання туристичних послуг, збереження й раціонального використання туристичних ресурсів. Крім того, учасники Меморандуму мають намір здійснювати спільну популяризацію туристичних ресурсів та активно розвивати виставкову діяльність регіонів.

«Це питання для нас актуальне не лише сьогодні, адже південь країни і, зокрема, Херсонська область має всі передумови для інтенсивного розвитку внутрішнього та іноземного туризму. Наразі в області є майже 120 пляжів та 12 курортних населених пунктів, куди з кожним роком приїжджають все більше туристів і відпочивальників», — наголосив очільник Херсонщини Сергій Козир. Також голова Херсонської ОДА підкреслив, що наразі залишаються завдання, які потребують спільної уваги, зокрема розвиток сучасної туристичної інфраструктури, підвищення рівня обслуговування, якості надання туристичних послуг та інші.

Під час Міжрегіональної наради голови обласних державних адміністрацій також обговорили питання оздоровлення та відпочинок дітей, які нині потребують особливої підтримки. На Херсонщині понад 11 тисяч хлопчиків і дівчаток, які матимуть змогу відпочивати у дитячих закладах вищої категорії. Також у рамках наради досягнуто домовленостей, що цього літнього курортного сезону Херсонщина чекатиме на відпочинок і оздоровлення дітей з Миколаївщини та Одещини.
© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: khersonci08@gmail.com, контактиархівТеатр Куліша - Херсон