На Херсонщині ФОПам списали борги

борги, податки, підприємці
Як повідомляє управління по роботі з податковим боргом Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі, станом на 10.03.2021 по 363 «сплячих» фізичних особах - підприємцях Херсонщини списано заборгованість з єдиного соціального внеску на загальну суму 9,5 млн гривень.

Крім цього, 7 суб’єктам господарювання будуть прощені фінансові санкції (штрафи та пені) на загальну суму 347,3 тис. гривень. Для цього зазначені бізнесмени погасили основну суму податкового боргу загалом на 1,8 млн гривень, що виник станом на 1 листопада 2020 року, своєчасно сплачують поточні податкові зобов’язання та до 1 березня 2021 року подали відповідну заяву.

Процедури списання сум недоїмки з єдиного внеску, а також штрафів і пені, встановлені Законом України від 4 грудня 2020 року № 1072-IX «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо соціальної підтримки платників податків на період здійснення обмежувальних протиепідемічних заходів, запроваджених з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2».


© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: khersonci08@gmail.com, контактиархівТеатр Куліша - Херсон