На Херсонщині презентували онлайн-лекцію про Олешківські піски

Олешківські піски,онлайн-лекція,TripMustGoOn
У рамках реалізації туристично-контентного проєкту «TripMustGoOn» створено першу з трьох онлайн-лекцій про найпривабливіші місця Херсонської області – Олешківські піски. Під час пандемії онлайн-екскурсія дає змогу поринути в одну з найвідвідуваніших природних пам’яток Херсонщини та здійснити віртуальну подорож до унікальної локації.

За допомогою інфографіки, анімації та записаних відеоматеріалів, ви можете дізнатися про причини виникнення найбільшої пустелі в Європі, її історію та чим вона унікальна. У відео-екскурсії розповідається про природний та туристичний світи цієї перлини України.

Поширення відео заплановано серед різних цільових груп глядачів і закладів:

— школи (під час шкільних уроків офлайн або дистанційного навчання онлайн);
— туристично-інформаційні центри;
— туристичних компаній і агентств;
— безпосередньо туристи з інших міст та місцеві мешканці.


Проєкт «TripMustGoOn» реалізується ГО «Центр живої історії «Олешшя» в партнерстві з Регіональною Туристичною Організацією «Туризм Херсона» за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) та за сприяння управління туризму та курортів Херсонської обласної державної адміністрації.© 2022 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів