На Херсонщині викрили шахрайську оборудку

оборудка, шахраї, підприємець
Ділянкою ріллі вартістю 6,3 мільйона гривень, яку відвели навчальному закладу, безплатно користувався сільський підприємець на Херсонщині.

Із професійним ліцеєм він ще позаминулого року уклав договір про використання 118 гектарів поля нібито для організації навчально-виробничої практики ліцеїстів та їх ознайомлення із новітніми агротехнологіями. Насправді ж Кaхoвська місцева прoкурaтура встановила, що ніякої практики ліцеїсти там не проходили, і ліцей навіть на складав відповідних планів.

Натомість ділянка використовувалася для вирощування сільськогосподарських культур, а прибуток від їх продажу підприємець клав собі до кишені - можливо, ще "заохочував" цими грішми когось із управлінців у навчальному закладі (до речі, у сільських районах краю це доволі поширена практика).

Та оборудці поклали край: прокуратура у Господарському суді Херсонщини довела, що договір про співробітництво укладений із ліцеєм лише задля того, аби приховати звичайну угоду з оренди землі. Тож його суд визнав недійсним, а землю знову віддали у користування професійному ліцею, щоб його вихованці могли опановувати навички селянської праці на ділі, а не на папері, повідомляє Голос України.
© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: khersonci08@gmail.com, контактиархівТеатр Куліша - Херсон