На Херсонщині колишня безробітна створила швацьку компанію

ательє, вишивка, барвисто
«Ми вишиваємо Ваші мрії», - саме такий слоган обрала для свого підприємства колишня безробітна Гула Юлія, яка своє захоплення перетворила на цікаву власну справу.

Майстриня створила компанію «Барвисто», яка змінює та розширює уявлення про ринок вишивальних послуг. У своїй роботі вона реалізує безліч яскравих ідей, робить вишивку цікавою, модною і сучасною. Сьогодні її ательє якісно та в найкоротші терміни втілює ідеї вишивки клієнтів на будь-яких виробах: на одязі, кепках, сумках, домашньому текстилі тощо.

А розпочалось все у 2019 році, коли пані Юлія звернулася до Каховського міськрайонного центру зайнятості, де і отримала інформацію про можливість започаткування власної справи. Успішно пройшла курси для майбутніх підприємців на базі ДНЗ «Херсонський центр професійно-технічної освіти» ДСЗ і отримала необхідні знання для початку власної справи. А а у серпні 2019 року відкрила власне ательє вишивки «Барвисто». Наразі майстриня здійснює замовлення не лише приватних осіб, а і корпоративну вишивку для готелів, ресторанів та автосалонів.

© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: khersonci08@gmail.com, контактиархівТеатр Куліша - Херсон