Для лікарень Херсона закупили нове обладнання, апаратуру та комп'ютери

лікарні, обладнання, апаратура
Минулого року у Херсоні оновили обладнання у міських лікарнях. Про це повідомила начальник міського управління охорони здоров’я Світлана Межерицька під час звіту за 2020 рік на підсумковій медичній раді.

Зокрема, КНП «Херсонська міська клінічна лікарня імені О.С.Лучанського» за бюджетні кошти придбала медичну апаратуру й обладнання, а також відремонтувала приміщення на суму 3 млн грн, у т.ч. :
  • закуплено наркозно-дихальний апарат з монітором пацієнта, цифровий перетворювач для мамографії, медичне обладнання для гінекологічного відділення та інше,
  • на капітальний ремонт приміщень відділення гострої коронарної недостатності та інтервенційної радіології використано 2,1 млн грн,
  • виготовлено проєктно-кошторисну документацію на реконструкцію приймального відділення на 693, 4 тис. грн.
За кошти НСЗУ у КНП придбано автоклав, датчик для системи екстракорпоральної ультразвукової візуалізації, концентратор кисневий, насоси шприцеві, інше медичне та побутове обладнання, 13 комп’ютерів.

У КНП «Херсонська міська клінічна лікарня імені Афанасія і Ольги Тропіних»за бюджетні кошти придбано медичну апаратуру та обладнання на суму 4,4 млн грн. Закуплено 4 апарати штучної вентиляції легень, систему безперебійного живлення, 7 насосів шприцевих, 6 моніторів пацієнта та інше. За кошти НСЗУ у КНП придбано відеоколоноскоп, портативний відеоендоскоп, аналізатор критичних станів, гематологічний аналізатор, 50 комп’ютерів тощо.

КНП «Херсонською міською клінічною лікарнею ім. Є.Є.Карабелеша» за кошти міського бюджету придбано обладнання та здійснено робіт на 3,3 млн грн:
  • 2 апарати штучної вентиляції легенів, гнучкий відеоколоноскоп, проктологічне обладнання,
  • на капітальний ремонт приміщень витратили 1,6 млн грн,
  • виготовлено проєктно-кошторисну документацію на реконструкцію приймального відділення на 618,7 тис. грн.
За кошти НСЗУ у КНП придбано 3 автомобілі, 114 комп’ютерів іншу медичну апаратуру та побутове обладнання.

Пологовим будинком Суворовського району ім. З. С. Клименко закуплено коштом міського бюджету медичну апаратуру та інше обладнання на суму 1,1 млн грн, а саме ліжко для приймання пологів, транспортний інкубатор для новонароджених, 21 персональний комп’ютер та інше. За кошти НСЗУ у КНП придбано апарат ультразвукової діагностики вартістю 1,4 млн грн.

Геріатричною лікарнею використано 230 тис. грн на придбання медичної апаратури, ліжок, 4 комп'ютерів. За кошти міського бюджету відремонтовано палати для ветеранів війни на 283,8 тис. грн. Також придбано комп’ютери для дитячої стоматологічної поліклініки і міської стоматологічної поліклініки по 3 одиниці, психіатричному центру 7 одиниць.

За словами Світлани Межерицької, використовуючи наявний потенціал лікувальних закладів, вдалося забезпечити належний рівень медичної допомоги мешканцям міста на вторинному рівні, повідомляє Херсонська міськрада.
© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: khersonci08@gmail.com, контактиархівТеатр Куліша - Херсон