На Херсонщині учасники АТО/ООС отримали понад 6,4 тис. га землі

земля, бойові дії, учасники
Від початку запровадження ініціативи щодо надання у власність земельних ділянок учасникам АТО/ООС на Херсонщині учасникам бойових дій та членам родин загиблих у ході їх проведення на підставі розроблених та погоджених в установленому порядку проектів землеустрою було передано у власність 3973 земельні ділянки сільськогосподарського призначення на загальній площі 6441 га. Зокрема, це 3604 ділянки для ведення особистого селянського господарства (6404 га) та 369 – для індивідуального садівництва (37 га).

За даними моніторингу стану затвердження проектів землеустрою щодо відведення у власність земельних ділянок різного цільового призначення та передачі їх у власність зазначеній категорії громадян різними розпорядниками землі, в цілому по області стан забезпечення їх земельними ділянками в області становить 75,9 %, повдомляє Держгеокадастр.

Надання у власність земельних ділянок учасникам бойових дій здійснюється у порядку, визначеному статтею 118 Земельного кодексу України, за умови, що такий громадянин не скористався своїм правом на безоплатне отримання у власність земельної ділянки відповідного цільового призначення та надав посвідчення учасника бойових дій.

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів