На Херсонщині встановлюють ділові зв'язки з Єгиптом

На Херсонщині встановлюють ділові зв'язки з Єгиптом
Навіть карантинні обмеження не стали на заваді налагодженню нових ділових зв'язків між підприємцями Херсонщини та далекого Єгипту.

Регіональний Офіс інвестицій та розвитку експорту спільно із Українсько-Єгипетською діловою радою підготував онлайн-конференцію для представників підприємств обох країн. Мета - активізація торговельного обміну й нові перспективні проекти у сфері фармацевтики, медичного туризму, впровадження альтернативної енергетики та переробки харчових продуктів.

Треба зазначити, що торгівля між бізнес-структурами Херсонщини та Єгипту розвивалася й до того. Лише торік з регіону імпортували до цієї країни зернових та виробів з деревини на суму майже два мільйони доларів.

Але Єгипет у цій сфері не є лідером: за даними Головного управління статистики Херсонщини, у першій трійці за обсягами експорту перебувають Нідерланди, Туреччина і Польща.

А загальний обсяг продукції та сировини, відвантаженої за кордон минулого року, сягнув 249,2 мільйона доларів. Тобто частка Єгипту в цьому менша за один відсоток, і в інтересах обох держав, аби вона зростала.

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів