На Херсонщині обласний бюджет виявився "дискусійним"

бюджет, область, депутати
Конструктивно посперечалися і в результаті дискусії прийняли кошторис на наступний рік депутати Херсонської обласної ради, - пише Голос України.

Дохідну частину регіонального бюджету визначили в сумі 2 мільярди 193 мільйони гривень, витратну - на 2 мільярди 187 мільйонів гривень.

З них 3,4 мільйона гривень, або 0,2 відсотка загального фонду скарбнички громади, становить резервний фонд, який за потреби ще будуть поповнювати. І можна не сумніватися, що така потреба для боротьби з коронавірусною епідемією рано чи пізно з'явиться.

Під час обговорення депутати нарікали на непродумані "перекоси" у фінансуванні освітянської галузі: для великих профтехучилищ його залишили на цьогорічному рівні чи збільшили на 3 відсотки, чого може не вистачити. Тоді як для комунальної Академії неперервної освіти підняли одразу аж на 35 відсотків.

Щоправда, задовольнилися обіцянкою коригувати видатки за конкретними запитами ПТУ, і переважною більшістю голосів бюджет таки затвердили.
© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: khersonci08@gmail.com, контактиархівТеатр Куліша - Херсон