Херсонщина позбулася свого традиційного постачальника голубого палива

газ, постачальник, зміна
Підприємство «Херсонрегіонгаз», яке п'ять років обслуговувало понад чверть мільйона абонентів у краї, повідомило про припинення своєї діяльності.

Підстава - колосальна заборгованість споживачів, що вже перевищила 471 мільйон гривень, повідомляє Голос України.

Проте за оптову закупівлю газу постачальник має платити наперед, а грошей на це в нього немає. Тому вже з грудня місцеві жителі повинні шукати іншого постачальника.

З цим начебто все легко й просто: адже з нинішнього року в Україні ринок газу відкритий, і операторів на ньому працює - понад шість сотень. Причому укласти договір можна і з тим, який знаходиться за межами регіону. Та біда в іншому: далеко не всі абоненти спроможні просто зайти на потрібний сайт, підписати договір, і передати обраному постачальнику пакет документів електронною поштою.

Адже Херсонщина - край сільський, і маленькі віддалені села до Інтернету не підключені. А якщо з Інтернетом все гаразд, члени далеко не кожної родини з числа пенсіонерів, безробітних, просто незаможних людей мають вдома комп'ютер і вміють на ньому працювати.

Нібито й це не проблема: впродовж грудня-лютого можна скористатися послугами так званого постачальника останньої надії - себто "Нафтогазу України". Але ж якщо і після завершення відведеного терміну договір не укладуть, оселю можуть просто відключити від газу. Тож споживачі вже зараз вишиковуються у черги перед офісами газопостачальних компаній, сподіваючись чимшвидше укласти договір "вживу". Під Новий рік - саме те, що треба, аби зіпсувати свято, й без того зіпсоване карантинними обмеженнями!
© 2022 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів