У Херсоні великий бізнес існував тільки на папері

У Херсоні великий бізнес існував тільки на папері
Закупівля продуктів, одягу та взуття на мільйони гривень. Ремонти будівель, надання транспортних, рекламних, бухгалтерських та юридичних послуг.

Таку різноманітну діяльність, якої не посоромився б потужний бізнес-холдинг, справно декларувала фірма, зареєстрована у Херсоні. От тільки спеціалісти відділу боротьби з відмиванням доходів, отриманих злочинним шляхом.

Головного управління ДПС у Херсонській області, АР Крим та Севастополі, встановили, що всі ці послуги та закупівлі існували лише на папері. І проводилися через більше ніж десяток фіктивних підприємств, зареєстрованих у різних регіонах України.

Відтак, «бурхливе економічне життя» мало одну-єдину мету – бути прикриттям для незаконного формування фіктивного податкового кредиту на шість мільйонів гривень. Та сталося не так, як гадали недобросовісні ділки: податківці махінації викрили. І тепер засновники фірми відповідатимуть за двома статтями Кримінального Кодексу України.

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів