Басейнове управління водних ресурсів нижнього Дніпра порушило фінансову дисципліну на півтора мільйона гривень

Басейнове управління водних ресурсів нижнього Дніпра порушило фінансову дисципліну на півтора мільйона гривень
Фахівці Управління Південного офісу Держаудитслужби в Херсонській області встановили в Басейновому управлінні водних ресурсів нижнього Дніпра (далі - Басейнове управління) порушень, що призвели до втрат, на суму понад 1,5 млн. грн.

Зокрема, під час ревізії Басейнового управління особливу увагу приділено питанням щодо правомірності використання коштів на реконструкцію меліоративної системи області та будівництво Іванівського водопроводу. Фахівці провели контрольні обміри виконаних підрядниками робіт з реконструкції насосних станцій у Генічеському і Каховському районах, магістрального водопроводу від Каховського магістрального каналу і водопровідних споруд Іванівського групового водопроводу. При цьому виявлено завищення вартості виконаних робіт на суму понад 765,0 тис. грн.

Крім того, у ряді випадків, Басейновим управлінням державні кошти в сумі 578,6 тис. грн було спрямовано поза напрямами його основної діяльності, а не на експлуатацію державного водогосподарського комплексу та зміцнення матеріально-технічної бази.

За результатами ревізії направлено вимоги для усунення виявлених порушень та притягнення винних осіб до відповідальності. Матеріали інспектування передано правоохоронному органу.

Пресслужба Управління Південного офісу Держаудитслужби в Херсонській області
© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів