На Херсонщині при будівництві водопроводу в степу вкрали майже 20 мільйонів гривень

водопровід, бюджетні кошти, розкрадання

Спеціалісти відділу боротьби з відмиванням доходів, одержаних злочинним шляхом, Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі розкрили розкрадання державних коштів суб’єктом господарювання, який побудував водопровід між двома степовими районами на Херсонщині.

Підприємство ТОВ «Х» стало переможцем торгів на будівництво водопроводу та отримало майже 42 мільйони гривень державних коштів. Тільки-от чесного прибутку з цього чималенького контракту посадовим особам ТОВ «Х» здалося мало, і вони вирішили вкрасти гроші держави шляхом документального оформлення фіктивних господарських операцій. Для цього будівельний «новатор» залучив двох субпідрядників з інших регіонів, які мали негативну податкову історію, проте вміли вдало завищували вартість будівельних робіт на папері. Загалом підставні фірми отримали на свої банківські рахунки 18,6 мільона гривень за невиконані роботи.

За матеріалами пресслужби Головного управління ДПС

Фото ілюстраційне

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів