Херсонські спеціалізовані медзаклади отримали близько мільярда гривень від НСЗУ

лікарні, нсзу, гарантії

Вже 5 місяців у спеціалізованих лікарнях України працює програма медичних гарантій. За цей час в усіх закладах введено ряд змін як для працівників, так і для пацієнтів. Що саме змінилося, про це поговорили під час прес-брифінгу Південного департаменту Національної служби здоров`я України.

Нагадаємо, програма медичних гарантій включає всі види допомоги. Директорка департаменту комунікацій НСЗУ Тетяна Бойко ділиться їх переліком. Щоб потрапити на обстеження до вузькопрофільного фахівця, як завжди, необхідно мати направлення від сімейного лікаря. Проте за новими правилами є кілька виключень, запевняє пані Тетяна.

Один з медичних закладів області, який активно підтримує програму медичних гарантій – Херсонська міська клінічна лікарні ім. Карабелеша. Підготовку до впровадження нововведень розпочали ще з липня 2019 року. За словами директорки Алли Малицької, працюють над розвитком та комплектацією закладу, аби надавати якісні послуги пацієнтам.

ТРК "Херсон плюс"

© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: khersonci08@gmail.com, контактиархівТеатр Куліша - Херсон