На Азовському узбережжі Херсонщини працюватимуть майже триста нових підприємців

підприємці, податки, бізнес
За червень - липень цього року зареєстрували підприємницьку діяльність та стали на податковий облік 285 нових суб’єктів господарювання - платників єдиного податку. Таку інформацію повідомили спеціалісти Генічеського управління Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі.

З них власну справу започаткували 229 підприємців у Генічеському районі, 40 платників поповнили ряди новотроїцького бізнесу. Ще 11 суб’єктів господарювання поповнили бізнес - спільноту Іванівського району.

Також податківці відстежують позитивну динаміку процесів легалізації найманої праці у всіх підпорядкованих районах. У червні підприємці оформили офіційні трудові відносини з 1294 найманими працівниками. З них у Генічеському - 877 громадян, Новотроїцькому - 217, Нижньосірогозьському районі -107, Іванівському районі - 93 особи.

Такою стала результативна робота податківців району, представників органів місцевого самоврядування та фахівців Держпраці у питаннях легалізації діяльності фізичних осіб - підприємців, які використовують неоформлену найману працю.

Податківці та представники інших державних органів Генічеського району націлені на продовження активної співпраці у цьому напрямку, аж допоки у районі не залишиться жодного несвідомого бізнесмена - роботодавця, який нехтує питаннями офіційної реєстрації підприємницької діяльності та легального працевлаштування найманих працівників.

Пресслужба Головного управління
ДПС у Херсонській області,
Автономній Республіці Крим та
м. Севастополі

© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: i-atanasov@bigmir.net, контактиархівТеатр Куліша - Херсон