На Херсонщині дурили державу під прикриттям паперової колотнечі

дурили, державу, фірма
"Економія" на виконанні своїх зобов'язань перед державою дорого коштувала приватній фірмі в Херсоні. Її власники успішно продали кілька партій соняшнику, але постійно "забували" сплачувати з цих угод податок на додану вартість, заборгувавши у такий спосіб державі сотні тисяч гривень, пише Голос України.

При цьому ухиляння від сплати ПДВ комерсанти маскували численними змінами у звітності, намаганням її "уточнити" й по кілька разів "виправити" дані у накладних. Та саме ця "паперова колотнеча" змусила фіскалів придивитися до операцій фірми уважніше.

Перевірка виявила численні зловживання, тож господарській структурі нарахували 2,2 млн грн податку на додану вартість, ще й півмільйона гривень штрафних санкцій. Рішення її представники оскаржили, однак окружний адміністративний суд підтвердив обґрунтованість і законність висновків, зроблених під час перевірки.

Тож розрахуватися із бюджетом недобросовісним ділкам таки доведеться, підсумували в прес-службі Головного управлінні ДПС у Херсонській області, АР Крим та Севастополі.
© 2022 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів