На Арабатській стрілці влітку запрацює новий медичний центр-водолікарня

водолікарня, генічеськ, арабатська стрілка

Незважаючи на місячну затримку у зв’язку з карантином, медичний центр “Гаряче джерело”, що знаходиться в селі Генгірка на Арабатській Стрілці в Генічеському районі Херсонської області, таки відкриється. Відкриття відбудеться 1 червня 2020 року. Про це повідомляє "Новий візит" з посилання на сайт медцентру.

Ми з усією відповідальністю ставимось до здоров`я наших пацієнтів, тому відвідування центру буде з урахуванням всіх рекомендацій МОЗ України, що діятимуть на поточний момент (масочний режим, температурний контроль, відповідна кількість людей в одному приміщенні, тощо). Тому, заздалегідь просимо ставитися з порозумінням до відповідних незручностей”, – попереджає адміністрація водолікарні.

Також повідомляється, що для мешканців Генічеського району вартість прийому ванн з мінеральною водою весь оздоровчий сезон 2020 року буде становивити 50% від повної ціни.

© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: khersonci08@gmail.com, контактиархівТеатр Куліша - Херсон