На Херсонщині безробітних побільшало майже на 40%

безробітні, служба зайнятості, працевлаштування

На 1 травня 2020 року послугами Херсонської обласної служби зайнятості користувалися 13,1 тис. зареєстрованих безробітних, що на 38,5% більш ніж за цей період у минулому році.

Загалом у січні-квітні поточного року послугами ХОСЗ скористалось 19,1 тис. безробітних громадян, що на 11,4% більше минулорічного показника. Чисельність безробітних, які отримували допомогу по безробіттю, становила 16,3 тис.осіб. Видатки на виплату допомоги по безробіттю склали майже 120 мільйонів грнивень.

За інформацією директора обласного центру зайнятості Євгенія Єрашова за цей період за допомогою служби зайнятості забезпечено роботою 6,7 тис. осіб.

«Упродовж січня-квітня 2020 року від роботодавців області надійшло до служби зайнятості 8,1 тис. вакансій, що на 17% менше минулорічного показника. У середньому по Херсонській області на 01 травня 2020 року на одну вакансію претендувало 10 осіб, які шукали роботу», - зазначив керівник обласного центру зайнятості.

З початку поточного року 99 безробітних працевлаштовані на створені роботодавцями робочі місця шляхом компенсації фактичних витрат в розмірі єдиного внеску на загальнодержавне соціальне страхування. Видатки на компенсацію єдиного внеску роботодавцям склали 898,1 тис.грн.

Важливого значення має кадрове забезпечення галузей економіки відповідно до реальних потреб ринку праці. За словами Євгенія Єрашова професійне навчання за направленням служби зайнятості з початку року проходили 1,8 тис. безробітних. Більшість із них навчались на замовлення роботодавців, отже, працевлаштовані. Видатки на професійну підготовку, перепідготовку та підвищення кваліфікації склали 3678,1 тис.грн. З початку року до громадських та інших робіт тимчасового характеру було залучені 1,4 тис. осіб з числа безробітних. Видатки для організації громадських робіт склали 666,3 тис.грн. Відділ інформаційної роботи Херсонського обласного центру зайнятості.

Інформаційний відділ Херсонського ОЦЗ

© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: khersonci08@gmail.com, контактиархівТеатр Куліша - Херсон