На Херсонщині податки зменшилися, натомість безробіття зросло

карантин, обмеження, безробіття
Перший місяць карантинних обмежень коштував Херсонщині 89 мільйонів гривень, - повідомляє Голос України.

Саме стільки доходів не дорахувалися скарбнички місцевих громад, які через це вимушені згортати важливі для них проекти - від ремонту доріг та об'єктів соціальної сфери до закупівлі нової техніки для комунальників.

Приміром, у місті Нова Каховка довелося відмовитися від придбання давно очікуваного дорожнього пилосмока -- потужної вакуумно-підмітальної машини вартістю 4,5 мільйона гривень. На неї вже оголосили відкриті торги через систему ProZorro, але їх в останній момент скасували через появу численних "дірок" у бюджеті Новокаховської ОТГ.

Не менш тривожна тенденція й у тому, що з уже згаданих 89 мільйонів 17 мільйонів гривень - це податки з доходів фізичних осіб (дані Херсонської облдержадміністрації). А їх зменшення означає й падіння власне доходів працівників, з яких ПДФО і сплачують. Причому чимало мешканців регіону роботу взагалі вже втратили: за інформацією обласного центру зайнятості, кількість офіційних безробітних у нас зросла на 2063 особи, або більш як на дев'ятнадцять відсотків!
© 2021 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів