Піддонами по власному прибутку "вдарили" херсонські ділки

піддони, оборудка, ділки
"Вигідна" оборудка закінчилася дошкульними фінансовими втратами для херсонських ділків.

Тутешня фірма відзвітувала до податкової про купівлю дерев'яних піддонів для транспортування товарів. Справа начебто звичайна, та незвичайною була їх заявлена вартість - аж 4,8 мільйони гривень.

Навдивовижу стрімке збільшення виробничих витрат, через які мала знизитися й сума оподатковуваного прибутку, зацікавило співробітників Головного управління ДПС у Херсонській області, АР Крим та Севастополя.

Вони прийшли на підприємство поглянути на "золоті" піддони, а також вивчити документи про їх появу. Однак з'ясувалося, що жодних паперів про транспортування та доставку цього товару від постачальника до покупця немає. Як немає і жодних даних про походження сировини для виготовлення злощасних піддонів.

Виявивши чимало інших розбіжностей документів і реального стану справ, фіскали донарахували бізнесменам 3,7 мільйона гривень податку на прибуток та штрафні санкції. Ті оскаржили рішення в суді, але остаточний вердикт виявився не на їхню користь - доплатити до бюджету "колекціонерам піддонів" таки доведеться.

© 2021 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів