Названо продукти, які найбільше подорожчали з початку року

продукти, подорожчання, відсотки
Продукти харчування та напої в Україні в січні-березні подорожчали на 2,6%. Найбільше подорожчали фрукти – на 13,3%, а яйця подешевшали на чверть. Про це свідчать дані моніторингу індексу споживчих цін розвитку Міністерства економіки, торгівлі і сільського господарства, пише agronews.ua.

Продукти харчування та безалкогольні напої в Україні в січні-березні подорожчали на 2,6%, а алкогольні напої та тютюнові вироби – на 12,3% у порівнянні з аналогічним періодом 2019 року.

Про це свідчать дані моніторингу індексу споживчих цін розвитку Міністерства економіки, торгівлі і сільського господарства. Зокрема, за три місяці 2020 року хліб подорожчав на 8,2%, макаронні вироби – на 2,6%, м’ясо – на 2,4%, риба – на 2,7%, цукор – на 1,6%.

Молоко подорожчало на 5,9%, тверді сири й сир – на 6,1%, вершкове масло – також на 6,1%. Фрукти зросли в ціні на 13,3%, але водночас овочі подешевшали майже на 13%. Рослинна олія подешевшала на 2%.

Найбільше в січні-березні подешевшали яйця – на 25,2%.

© 2021 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів