Херсонські рибалки та рибінспектори встановили на Дніпрі штучні нерестові гнізда для риби

рибалки, патруль, риба, гнізда, артющик

11 квітня 2020 року на озерах Краснюкове, Біле, Чічковате та Безмен Херсонської області відбулася акція встановлення штучних нерестових гнізд, зроблених із сталевого кільця обтягнутого сіткоснасних відходами. Метою цієї акції – є підвищення ефективності відтворення водних біоресурсів у Пониззі Дніпра.

У заході взяли участь працівники Херсонського рибоохоронного патруля, представники Херсонської міської організації Українського товариства мисливців та рибалок, Білозерської районної організації Українського товариства мисливців та суб’єкт рибного господарства СВК «Святий Миколай». Всього встановлено 1 100 од. штучних нерестовищ.

«Дякуємо всім за участь у виготовленні та встановленні штучних нерестовищ. Встановлення штучних нерестовищ у місцевих водоймах є особливо актуальним цього року, оскільки рівень води в річках сильно коливається. За рахунок таких гнізд можна допомогти рибі віднереститися і в подальшому очікувати гарних уловів», - зазначив начальник Управління Державного агентства рибного господарства у Херсонській області Богдан Артющик.

Херсонський рибоохоронний патруль

© 2021 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів