На Херсонщині задекларували 2,6 мільйона гривень іноземних доходів

херсон,податкова,податки
За інформацією спеціалістів управління податків і зборів з фізичних осіб Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та Севастополі станом на 31 березня 2020 року на Херсонщині 20 громадян подали декларації про отримані торік доходи за кордоном.

Декларанти задекларували 2,6 млн. грн. минулорічних іноземних доходів. Платники самостійно визначили податкові зобов’язання для сплати податку на доходи фізичних осіб у сумі - 0,5 млн. грн. та 38,5 тис. грн. військового збору. Переважно іноземні доходи платники отримали в Польщі, США, Великобританії, Канаді, Естонії, Кіпрі та Німеччині.

Нагадаємо, що громадяни, які в 2019 році отримували іноземні доходи, відповідно до п.п.170.11.1 п.170.11 ст.170 Податкового кодексу України, зобов’язані подати річну податкову декларацію про майновий стан і доходи. Сума такого доходу включається до річного оподатковуваного доходу платника та оподатковується податком на доходи фізичних осіб за ставкою 18% і військовим збором за ставкою 1,5%.

Прес-служба Головного управління ДПС у Херсонській області
© 2021 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів