На Херсонщині дезінфікують банківські установи та банкомати

На Херсонщині дезінфікують банківські установи та банкомати
Аби перевірити, як дотримуються карантинних обмежень банківські установи, по всій області фахівці відділів державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства міських, міжрайонних і районних управлінь Держпродспоживслужби в Херсонській області провели рейди.

Встановлено, що в кожному закладі розроблено графіки проведення дезінфекції, призначені відповідальні особи, які за цим слідкують, в наявності є спиртовмісні антисептики та дезінфікуючі засоби. Миття та дезінфекція проводиться технічним персоналом закладів. До речі, дезінфекцію проводять не лише у самих відділеннях банків. Обробку проводять також банкоматів і платіжних терміналів. Якщо платіжний термінал розташований не у банку, а, наприклад, у магазині, то його дезінфекцією займаються працівники магазину.

Під час обстежень, з персоналом банків, магазинів та відвідувачами, проведено роз’яснювальну роботу щодо дотримання вимог тимчасових карантинних обмежень по запобіганню поширенню коронавірусу. Слід також відмітити, що дистанція між відвідувачами витримується.
Моніторингові відвідування суб’єктів господарювання в районі тривають.

Прес-служба Держпродспоживслужби в Херсонській області

На фото: рейд банківськими установами в Горностаївці© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів