В Херсоні магазини побудової хімії, косметики та гігієни EVA переходять на протиепідемічний режим роботи

магазини, гігієна, карантин, інфекція

Відповідно до Постанови КМУ від 16 березня 2020 року №215 “Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» Лінія магазинів EVA належить до магазинів, що здійснюють торгівлю засобами гігієни, вкрай необхідними у цей період для захисту громадян від вірусної інфекції.

Спираючись на законні підстави для роботи Лінії магазинів EVA, керівництвом компанії «РУШ» ухвалено рішення про забезпечення їх роботи у посиленому протиепідемічному режимі.

Турбуючись про здоров’я клієнтів, персонал магазинів EVA працює фактично «на передовій» – забезпечує додаткову стерилізацію усіх робочих поверхонь, вилучає тестери для запобігання можливості поширення коронавірусної інфекції, дотримується заходів особистої гігієни.

Для мінімізації ризиків поширення інфекції в Лінії магазинів EVA, їх персонал використовує захисні маски та рукавички. Ще однією новацією стало використання у магазинах захисних екранів між продавцями та покупцями для більш безпечних покупок.

Працюючи у період жорстких карантинних обмежень, працівниці магазинів – адміністраторші, продавчині торгових залів, касирші – виявляють себе справжніми геройками.

Прес-служба EVA Ігор Халявінський
© 2022 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів