На Херсонщині зареєстровано 16 мільйонерів

декларація, податкова, мільйонери

Станом на 10 березня вже офіційно зареєстровано 16 осіб, які задекларували понад 1 млн. грн. кожний. Загальна ж сума їхніх доходів за минулий рік - 124 млн. грн. - перевищила половину доходів усіх мешканців Херсонщини (що подали декларації). Деклараційна кампанія триватиме до травня, тож податківці сподіваються, що кількість офіційних мільйонерів зростатиме.

– За два місяці року 4090 мешканців нашої області подали декларації про майновий стан і доходи та задекларували 203 мільйона гривень доходів, – повідомила Ірина Сальник, керівник прес-служби Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі.

Херсонці, які відзвітували про минулорічні доходи в рамках деклараційної кампанії, визначили до сплати 7,4 млн. грн. податку на доходи фізичних осіб та 1 млн. грн. військового збору.

Найбільшу кількість декларацій (3458) подали громадяни, які отримали дохід від реалізації вирощеної сільгосппродукції, загальна сума задекларованих доходів складає 19,2 млн. грн. Ще 172 особи повідомили про отриманий дохід у вигляді спадщини. Сума задекларованого ними доходу склала 29 млн. грн.

Анатолій НІКОЛАЄВ

Новий день

© 2022 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів