В Херсоні розробили план дій з недопущення інфікування коронавірусом на роботі

коронавірус, Держпраця, Херсонська ОДА
На базі Департаменту охорони здоров’я Херсонської обласної державної адміністрації фахівці Головного управління Держпраці у Херсонській області провели робочу зустріч та погодили план дій з питань організації та здійснення профілактичних заходів з метою недопущення інфікування короновірусом Covid-19 та поширення захворювання серед працівників.

Так, 27.02.2020 року, начальником управління з питань праці Головного управління Держпраці у Херсонській області Світланою Марієнчук спільно з представником Департаменту охорони здоров’я Херсонської обласної державної адміністрації Людмилою Климюк проведена робоча нарада, під час якої розглянули питання здійснення інформаційної роботи, організації та здійснення профілактичних заходів по недопущенню інфікування коронавірусом.

Під час наради Світлана Марієнчук зазначила, що фахівцями Головного управління Держпраці у Херсонській області розпочата масштабна інформаційно-роз’яснювальна робота серед роботодавців та працівників суб’єктів господарювання, що здійснюють діяльність у сфері роздрібної торгівлі, організації харчування та транспорту, під час якого фахівці ГУ Держпраці проінформують населення зайняте в вищезазначених сферах господарювання, про необхідні профілактичні заходи для недопущення інфікування та розповсюдження корона вірусу серед працівників.

Під час інформаційно - роз’яснювальної кампанії працівникам та роботодавцям будуть надаватися матеріали та інформаційні листівки в яких зазначені основні принципи профілактики розповсюдження інфекції та рекомендації у випадку виявлення підозри у працівників захворювання на корона вірусну інфекцію.

З метою недопущення інфікування коронавірусом фахівці ГУ Держпраці у Херсонській області закликають дотримуватися гігієни праці на робочому місці.

ГУ Держпраці в Херсонській області


© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів