В Херсонській області встановлюють нове обладнання в їдальнях районних шкіл та дітсадків

В Херсонській області встановлюють нове обладнання в їдальнях районних шкіл та дітсадків

Питання здорового та безпечного дитячого харчування знаходиться у зоні особливої уваги. Безпечними мають бути не лише продукти, а й умови, в яких їжу готують.


Так, завдяки роботі Нижньосірогозького районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Херсонській області стан харчоблоків дитячих садків і шкіл  значно покращився. Наприклад, у 2018 році були замінені мийні ванни в 2 школах і 3 садочках, придбано обробні столи в 6 ДНЗ, в одній школі замінили водонагрівач, обладнана механічна вентиляція в 1 ДНЗ та 1 ЗОШ тощо. 


Протягом 2019 придбано:

  • нові обробні столи для 9 ЗОШ та 4 ДНЗ; 
  • холодильники для 4 ЗОШ та 3 ДНЗ; 
  • замінено мийні ванни в 4 ЗОШ та 1 ДНЗ; 
  • обладнано заготівельні зони в Новоолександрівській ЗОШ та Верхньоторгаївському ДНЗ;
  • проведено ремонти водопровідної мережі Братської школи-сад, Новопетрівської ЗОШ.

11 лютого була проведена робоча зустріч-нарада із завідувачем сектору освіти Нижньосірогозької райдержадміністрації та керівником комунальної установи «Централізована  бухгалтерія з обслуговування закладів та установ освіти Нижньосірогозького району». Під час зустрічі стало відомо, що в 2020 році  для Степненської ЗОШ вирішили замінити старий водонагрівач на новий, замінити мийні ванни в Новоолександрівській ЗОШ, обладнання механічної витяжної вентиляції на харчоблоках Анатолівської та Вільненської ЗОШ (взамін наявної), провести реконструкцію зовнішньої каналізаційної мережі харчоблоку Новопетрівської ЗОШ.


Також робоча зустріч-нарада відбулась  і з селищним головою та головним бухгалтером Нижньосірогозької селищної ради, в підпорядкуванні якої є три  дошкільні навчальні заклади. Рішенням сесії селищної ради від 20.12.2019 року №979 в бюджеті на 2020 рік передбачено кошти на придбання холодильника, столового   посуду (часткова заміна), обробних дошок тощо


Взаємодія Нижньосірогозького районного управління з органами місцевого самоврядування з питань вжиття заходів щодо покращення матеріально-технічної бази харчоблоків дитячих закладів освіти району триватиме й надалі.


Гаяне Оганесян


© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів