На Херсонщині триває місячник легалізації бізнесу

податки, бізнес, ДПС
Завдання влади створити усі умови для того, щоб чесно сплачувати податки в нашій області було зручно та престижно.

За інформацією ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м.Севастополі доходи бюджетів місцевих громад у січні склали 383 мільйони гривень. Платники податків перерахували до місцевих бюджетів на 10,5% або на 36,4 млн. грн. податкових платежів більше ніж торік. Це складає 60,5% від загальних надходжень зведеного бюджету.

Більшу половину з них - 232 млн. грн. або 60,6% - отримали органи місцевого самоврядування на території обслуговування Херсонського управління Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі (Херсонська, Білозерська, Голопристанська, Олешківська та Каланчацька інспекції).

Для соціально - економічного розвитку своїх територій платники Новокаховського управління сплатили 113,1 млн. грн., Генічеського управління 37,6 млн. гривень.

"Для створення сприятливих умов розвитку бізнес - середовища податкова служба області у співпраці з керівниками територіальних громад Херсонщини продовжує активну роботу по легалізації підприємницької діяльності та найманих працівників, офіційне працевлаштування яких суттєво впливає на доходи бюджетів місцевих громад", - повідомляє ДПС.
© 2022 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів