В підрозділах міграційної служби Херсонщини можна оформити електронний підпис

міграція,служба,підпис,картки
Відтепер в усіх територіальних підрозділах міграційної служби Херсонської області, для власників біометричного паспорту громадянина України, надається послуга з внесення КЕП (кваліфікований електронний підпис) на чіп ID-картки. Послуга є безкоштовною та доступна для громадян України, які досягли 18-річного віку. Термін дії сертифікатів ключів КЕП становить 2 роки.

Оформити КЕП можна відразу після отримання ID-картки в територіальному підрозділі. Якщо ви є власником біометричного паспорту громадянина України, то отримати КЕП можна будь-якому територіальному підрозділі міграційної служби на території України. З собою потрібно мати ID-картку та ПІН 2 і ПАК 2 для внесення кваліфікованого електронного підпису на безконтактний електронний носій.

Громадяни України які оформили КЕП зможуть використовувати електронні сервіси державних органів, отримувати адміністративні та банківські послуги, відкривати та вести бізнес не виходячи з дому.

УДМС в Херсонській області


© 2022 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів