В Херсоні нелегально продавали пневматичну зброю та набої

зброя,набої,податкова
У перші дні лютого спеціалісти Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі продовжили активну роботу з детінізації доходів підприємців та легалізації найманої праці у районі Центрального ринку м. Херсона.

Цього разу контрольно - перевірочні заходи проходили підприємці, які здійснюють реалізацію складної побутової техніки. Учасники рейду встановили суб’єкта господарювання, який під виглядом роздрібної торгівлі побутовою технікою, продавав пневматичну зброю невідомого виробника та набої будь-якого калібру без жодних дозвільних документів та реєстрації підприємницької діяльності.

Для з’ясування інформації про суб’єкта господарювання, який відмовився надати документи, які підтверджують особу, податківцям довелося залучили до рейду представників поліції спеціального призначення, слідчого підрозділу та дільничного інспектора. З метою забезпечення громадської безпеки, не допущення загрози життю та здоров’ю людейпневматичну зброю було вилучено, господарську одиницю опечатано до з’ясування обставин справи.

Інформація про встановлені порушення буде опрацьована відповідно вимог чинного законодавства. Перевірки з питань легалізації підприємницької діяльності та найманої праці тривають.

Прес-служба Головного управління ДПС у Херсонській області,
Автономній Республіці Крим та м. Севастополі

© 2022 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів