Провідний світовий управлінський консалтер CIVITTA зацікавився проектами розвитку Херсона

Другого грудня в Херсонській міській раді була проведена зустріч з Антанасом Спечкаускасом -партнером CIVITTA, яка є провідною компанією в сфері управлінського консалтингу в країнах Центральної і Східної Європи.

Провідний світовий консалтер, який розробляв концепції та стратегії розвитку для таких проектів, як UNIT.City (перший в Україні інноваційний парк), Національний комплекс Експоцентр України (ВДНГ), Національний заповідник Хортиця – зацікавився проектами розвитку Херсона.

На зустрічі були присутні перший заступник та радники міського голови, директора міських комунальних підприємств та представники громадськості. Обговорювали такі проекти розвитку, як: розробка стратегії розвитку міста, стратегії сталого теплозабезпечення та сталої міської мобільності, транспортні, енергетичні, інфраструктурні рішення для розумних міст, управління відходами та проекти щодо громадської безпеки.

В результаті були визначені першочергові кроки для запровадження співпраці – від міської ради будуть підготовлені узагальнені пропозиції щодо пріоритетних інноваційних проектів розвитку міста.

Коротка інформація про компанію CIVITTA

CIVITTA (CIVITTA, Innopolis, Advisio) – альянс консалтингових компаній у Балтійських країнах зі штаб-квартирою в Естонії. За вісім років діяльності CIVITTA стала провідною компанією у сфері управлінського консалтингу в Центральній та Східній Європі, в якій працює понад 300 консультантів у 23 офісах 14 країн. Консультанти CIVITTA реалізували більше 10 000 проектів у 40 країнах Європи, Азії, та Америки.

CIVITTA консультує клієнтів приватного і державного сектору, допомагаємо їм кинути виклик власним галузям, ставати більш інноваційними, ефективними, і динамічними. Міжнародна штаб-квартира знаходиться в Тарту, Естонія. Інші офіси CIVITTA знаходяться в Естонії, Латвії, Литві, Фінляндії, Польщі, Україні, Румунії, Молдові, Росії, Білорусі, Сербії, Словаччині, Болгарії, Північній Македонії і офіс продажів у Великобританії.

Джерело

© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: khersonci08@gmail.com, контактиархівТеатр Куліша - Херсон