Херсонгаз наклав штрафні санкції на порушників та крадіїв газу

Херсонгаз наклав  штрафні санкції на порушників та крадіїв газу
За вчинені порушення на споживачів донараховано понад 20 тис м куб природного газу

За минулий тиждень за втручання в роботу лічильника, його пошкодження або навмисну зупинку, самовільну установку газових приладів, порушникам з м. Херсону, Каховки, Чаплинського та Верхньорогачицького районів донараховано 21 262 м куб необлікованого природного газу. Про це повдомляє прес-секретар АТ "Херсонгаз"
Наталія Пятниченко.

Херсонгаз нагадує, що спроба "зекономити" газ через втручання у роботу газового лічильника або підробку/пошкодження пломб коштуватиме власнику будівлі від 30 до 100 тис. грн. У будь-якому випадку, відшкодовувати збитки буде власник будівлі. Виправдовування, що це зробили родичі або квартиранти, не знімає відповідальності з власника приміщення. Затягування вирішення питання або уникання від спілкування із представниками газової служби призведе до судового позову та арешту майна, що збільшить суму відкошування збитків майже наполовину.

Херсонгаз також пропонує громадян повідомляти за винагороду про відомі їм факти крадіжки газу, втручання в роботу лічильника, підробку пломб та інші порушення. 

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів