В Херсоні комунальне підприємство сплатило заводу за рішенням суду майже 400 тисяч гривень

Комунальне підприємство «Гарантія» Херсонської міської ради на початку листопада сплатило борг Державному заводу «Палада» за встановлений понтон в розмірі 380 тисяч гривень та 5 700 грн. судового збору.

Про це можна дізнатись з порталу відкритих даних 007.org.ua, пише Кавун-City.

Херсонський державний завод "Палада" звернувся до Господарського суду Херсонської області з позовною заявою про стягнення з Міського комунального підприємства "Гарантія" Херсонської міської ради 380000,00 грн. заборгованості. Судові витрати по сплаті судового збору позивач просить суд стягнути з відповідача. 1 листопада було сплачено з міського бюджету 369 300 грн. та судові витрати.

Позовні вимоги обґрунтовано неналежним виконанням відповідачем умов договору підряду № 451-502 від 28 вересня 2018 року. Йдеться про встановлення понтону. В результаті, Суд вирішив позов задовольнити повністю, стягнути з Міського комунального підприємства "Гарантія" Херсонської міської ради на користь Херсонського державного заводу «Палада» суму основного боргу у розмірі 380 000 грн. та суму судових витрат по сплаті судового збору у розмірі 5700,00 грн.

Євгенія Вірліч

© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: khersonci08@gmail.com, контактиархівТеатр Куліша - Херсон