Перед зимою «Парки Херсона» закупили саджанці самшиту

За три тижні до настання зими херсонське комунальне підприємство «Парки Херсона» закуповує саджанці самшиту. Загальна сума закупівлі становила 18 000 гривень.

Самшит — доволі розповсюджена для декоративного оздоблення рослина. Вона легко переносить навіть складні погодні умови. Хоча рекомендовано, аби молоді рослини «йшли» в зиму добре вкоріненими і зміцнілими. Саме тому краще, на думку садівників, висаджувати самшит навесні: тоді рослина встигає добре вкорінитись і підійти до зимових холодів вже зміцнілою. Дорослі рослини, які були вирощені в контейнерах або з гарним комом землі, цілком можна висаджувати протягом всього вегетаційного періоду, навіть у листопаді.

Як саме будуть вирощувати самшит у КП «Парки Херсона», не повідомляють. Наразі це перший за тривалий час випадок у Херсоні, коли за бюджетні кошти закуповують саджанці самшиту: здебільшого його висаджували в місті волонтери або приватні особи на території своїх закладів.

Євгенія Вірліч

Кавун-City

© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: khersonci08@gmail.com, контактиархівТеатр Куліша - Херсон