Перед зимою «Парки Херсона» закупили саджанці самшиту

Перед зимою «Парки Херсона» закупили саджанці самшиту
За три тижні до настання зими херсонське комунальне підприємство «Парки Херсона» закуповує саджанці самшиту. Загальна сума закупівлі становила 18 000 гривень.

Самшит — доволі розповсюджена для декоративного оздоблення рослина. Вона легко переносить навіть складні погодні умови. Хоча рекомендовано, аби молоді рослини «йшли» в зиму добре вкоріненими і зміцнілими. Саме тому краще, на думку садівників, висаджувати самшит навесні: тоді рослина встигає добре вкорінитись і підійти до зимових холодів вже зміцнілою. Дорослі рослини, які були вирощені в контейнерах або з гарним комом землі, цілком можна висаджувати протягом всього вегетаційного періоду, навіть у листопаді.

Як саме будуть вирощувати самшит у КП «Парки Херсона», не повідомляють. Наразі це перший за тривалий час випадок у Херсоні, коли за бюджетні кошти закуповують саджанці самшиту: здебільшого його висаджували в місті волонтери або приватні особи на території своїх закладів.

Євгенія Вірліч

Кавун-City

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів