На курорті в Херсонській області встановлено 26 нових автобусних зупинок

На курорті в Херсонській області встановлено 26 нових автобусних зупинок
Протягом літа та осені цього року на території Щасливцевської сільської ради на Арабатській Стрільці в Генічеському районі Херсонської області встановлені 26 сучасних зупинок громадського транспорту.

Будівництво профінансовано Щасливцевською сільською радою.

Розташовані нові зупинки замість старих у селах Щасливцеве та Генічеська Гірка. У тому числі встановлені 12 додаткових зупинок у місцях, де їх не було раніше, але де бувла потреба. Наприклад, біля водолікарні, аквапарку, повороті на селище Приозернета в інших місцях.

Тепер місця очікування громадського транспорту для відпочиваючих та мешканців населених пунктів Щасливцевської сільської ради стали більш зручними та надали дорогам сучасного вигляду. Зупинки стилізовані під дерев'яні хатинки, кожна різного кольору, вони облаштовані лавками, урнами для сміття та тумбами для оголошень.

«У подальшому планується встановити ще декілька таких зупинок у місцях, де в цьому є потреба,- зазначив Щасливцевський сільський голова Віктор Плохушко.

За матеріалами Щасливцевської сільради

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів